Vyzkoušej si náš skupinový koučink na týden zcela ZDARMA

Chceš si vyzkoušet náš skupinový koučink, ale nechceš kupovat zajíce v pytli? Tak přesně pro tebe jsme připravili možnost vyzkoušet si ho na týden zcela zdarma. Je to jednoduché, stačí se pouze zaregistrovat!

Proč se přidat?

  • Získej motivaci a nástroje, jak zdoubluješ svůj příjem
  • Vybuduj ze svého podnikání nesmrtelnou firmu
  • Přidej se ke komunitě podobně smýšlejících lidí

Co tě čeká?

  • Úvodní strategická konzultace
  • Ranní vysílání každý všední den
  • Pravidelné společné vysílání ÚT A ČT 20:00 na různá témata ke Zdoublování tvého příjmu

Reference

Krásný den. Za mě skupinový Coaching je mega💪🚀.Díky němu mi přišlo mnoho uvědomění, které jsem hned praktikovala do svého businessu. Nejen, že jsem spoustu věcí upravila. Díky informacím, které se dozvídám na skupinové coachingu, mi nejen stoupl prodej, ale i další možnosti zhodnocení businessu. Nejen, že jsem se pohybovala ve svém kraji a můj tým byl zaměřen na Prahu. Momentálně se tým rozrůstá na směr Olomouc a Brno. Dříve bez Double Academy čísla byly prakticky ani ne na polovině. Momentálně mám v osobním prodeji 50 tis a celkový prodej za tým se pohybuje okolo 120 tis. hrubého. Což je obrovský nárůst oproti době, kdy jsme neměli informace a akci. Děkuji Double Academy a všem službám, které pro nás mají, za jejich práci. Protože bez nich bych byla zpět v korporátu a zapoměla bych na všechny moje sny a cíle🔥🔥🔥🔥
Jarka M.Obchodní zástupce a konzultant

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Zaregistruj se zdarma

Po registrace budeš mít přístup ke skupinovému koučinku na celý týden ZCELA ZDARMA. Po týdnu se pak sám rozhodneš, zda s námi chceš pokračovat dál nebo ne, bez jakýchkoliv zákazků!