reference

Videoreference

Co o nás řekli?

Reference

Co o nás napsali?

Jedu takové bomby od BOOT Campu, že den počítám na minuty ne-li sekundy. Založil jsem svoji firmu s.r.o a do konce tohoto roku ještě založím 2 firmy. Do 5 let vybuduji holding, který bude mít celkový koncept a budu lepší jak všichni dohromady ! Sorry jako :-D. Dělám to ale hlavně kvůli sobě, rodině a lidem, protože jsem organizoval nyní ples pro 200 lidí a nejvíce mě hřálo svědomí, když všichni odcházeli nadšení a spokojení a děkovali mně osobně, nikomu za mnou, protože všichni věděli, že se to podařilo mně. Tombolu jsem navýšil o 68 tis oproti minulému roku. Jinak stále prodávám dřevostavby. Díky všem a držím vám všem palce!!! Pojďme udělat díru do světa!
Jiří K.Absolvent Boot campu a skupinového koučinku
Ahojky 🙂 tak v první řadě moc moc moc děkuji, že jste tohle zorganizovali! Data ohledně sociálních sítí mě nakopla tak, že jsem pochopila, že toto je možnost jak se dále posunout a tam zacílit lépe svou pozornost. Je to cesta k úspěchu! A já se míním na té vlně svést :). Udělala jsem rozhodnutí letos jít do toho naplno a na konci roku vidět, kam se člověk dokáže posunout, když má okolo ten správný a podporující tým, správně nastavený mindset.
Soňa D.Absolventka Boot campu
Dnešní den mi dal spoustu AHA momentů a uvědomění, nové kontakty a jiné úhly pohledu na některé věci v mém byznyse, než jsem měla doteď.
Sabina J.Absolventska Boot campu
Jako vždy jsem v roce 2023 nechával vše na poslední chvíli , ale i nejen díky spolupráci s kluky a své povaze jsem dokázal za rok 2023 z 64. místa v srpnu 2023 vystřelit na 2. místo v pozici nejlepší obchodník za skupinu KB v ČR. I když to někteří budete považovat za úspěch, já jsem věčně nespokojený a vím, že mám na víc a tímto slibuji, že v roce 2024 budu cílit na první místo a to ve všech kategoriích. Tyto informace sdílím mimo jiné i proto, že mám pocit, že se zde vytratilo to, že se ostatní pochlubíte jak se vám daří, Mějte se co nej a v roce 2024 raketou na mars....
Jiří K.Absolvent VIP koučinku
Ahojte ľudia. Ja chcem sa vám všetkým veľmi poďakovať. Za rady nápady a hlavne za pozitívne myslenie. Toľko úžasných ľudí po kope som ešte nestretla .som stasna že som bola tento vikedn s vami a teším sa na ďalšie stretnutia . Najlepšie rozhodnutie pridať sa do Double Academy.
Simona S.Absolventska Boot campu
Toto sú obchodníci... klobúk dole pred Vámi.. Každý deň sa od Vás veľa naučím a aplikujem, aplikujem, aplikujem a funguje to!!! a to už riešim biznis 15 rokov.. ste 🤴🤴🤴 idete 💣💣💣 do polroka dám tých 20000 zisku za mesiac to je DOUBLLE.. a do konca roka som sa rozhodol TRIPPLE čiže o 10 ešte viac!
Marián T.Absolvent Boot campu a skupinového koučinku