Reference

Videoreference

Co o nás řekli?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Reference

Co o nás napsali?

Jedu takové bomby od BOOT Campu, že den počítám na minuty ne-li sekundy. Založil jsem svoji firmu s.r.o a do konce tohoto roku ještě založím 2 firmy. Do 5 let vybuduji holding, který bude mít celkový koncept a budu lepší jak všichni dohromady ! Sorry jako :-D. Dělám to ale hlavně kvůli sobě, rodině a lidem, protože jsem organizoval nyní ples pro 200 lidí a nejvíce mě hřálo svědomí, když všichni odcházeli nadšení a spokojení a děkovali mně osobně, nikomu za mnou, protože všichni věděli, že se to podařilo mně. Tombolu jsem navýšil o 68 tis oproti minulému roku. Jinak stále prodávám dřevostavby. Díky všem a držím vám všem palce!!! Pojďme udělat díru do světa!
Jiří K.Absolvent Boot campu a skupinového koučinku
Ahojky 🙂 tak v první řadě moc moc moc děkuji, že jste tohle zorganizovali! Data ohledně sociálních sítí mě nakopla tak, že jsem pochopila, že toto je možnost jak se dále posunout a tam zacílit lépe svou pozornost. Je to cesta k úspěchu! A já se míním na té vlně svést :). Udělala jsem rozhodnutí letos jít do toho naplno a na konci roku vidět, kam se člověk dokáže posunout, když má okolo ten správný a podporující tým, správně nastavený mindset.
Soňa D.Absolventka Boot campu
Dnešní den mi dal spoustu AHA momentů a uvědomění, nové kontakty a jiné úhly pohledu na některé věci v mém byznyse, než jsem měla doteď.
Sabina J.Absolventska Boot campu
Jako vždy jsem v roce 2023 nechával vše na poslední chvíli , ale i nejen díky spolupráci s kluky a své povaze jsem dokázal za rok 2023 z 64. místa v srpnu 2023 vystřelit na 2. místo v pozici nejlepší obchodník za skupinu KB v ČR. I když to někteří budete považovat za úspěch, já jsem věčně nespokojený a vím, že mám na víc a tímto slibuji, že v roce 2024 budu cílit na první místo a to ve všech kategoriích. Tyto informace sdílím mimo jiné i proto, že mám pocit, že se zde vytratilo to, že se ostatní pochlubíte jak se vám daří, Mějte se co nej a v roce 2024 raketou na mars....
Jiří K.Absolvent VIP koučinku
Ahojte ľudia. Ja chcem sa vám všetkým veľmi poďakovať. Za rady nápady a hlavne za pozitívne myslenie. Toľko úžasných ľudí po kope som ešte nestretla .som stasna že som bola tento vikedn s vami a teším sa na ďalšie stretnutia . Najlepšie rozhodnutie pridať sa do Double Academy.
Simona S.Absolventska Boot campu
Toto sú obchodníci... klobúk dole pred Vámi.. Každý deň sa od Vás veľa naučím a aplikujem, aplikujem, aplikujem a funguje to!!! a to už riešim biznis 15 rokov.. ste 🤴🤴🤴 idete 💣💣💣 do polroka dám tých 20000 zisku za mesiac to je DOUBLLE.. a do konca roka som sa rozhodol TRIPPLE čiže o 10 ešte viac!
Marián T.Absolvent Boot campu a skupinového koučinku

Strategický hovor zdarma

Domluvte si 15-30 minutový strategický hovor ZDARMA, kde se s jedním z Double koučů podíváte na vaše podnikání a najdete minimálně 3 praktické akce, které můžete okamžitě zavést do praxe a zvednout tím příjem. 

Zanechej nám na sebe kontakt a my se ti co nejdříve ozveme a domluvíme vhodný termín.